Wróć do aktualności

Żużel. Ważna wygrana zespołu Polisa i Pawlickiego. Mistrz znów poniżej oczekiwań

sportowefakty.wp.pl·środa, 24 czerwca 2026

Po dwóch porażkach na zwycięskie tory wrócił GSK Liga. W środowym meczu SpeedwayLigaen w składzie z Oskarem Polisem i Przemysławem Pawlickim wygrał u siebie ze Slangerup Speedway. Obaj Polacy odegrali ważne role w pokonaniu obrońców tytułu.

Czytaj pełny artykuł