Wróć do aktualności

Szokująca decyzja Usyka! Zapowiedział „ostatni taniec”

weszlo.com·piątek, 26 czerwca 2026

Oleksandr Usyk poinformował dziś, że wakuje wszystkie posiadane przez siebie pasy mistrzowskie – a więc federacji WBO, WBA, WBC i IBO. Król wagi ciężkiej równocześnie zastrzegł, że nie rozstaje się boksem. Oleksandr Usyk zrezygnował z pasów mistrzowskich! – To decyzja przemyślana. Jestem pewien, że otworzy przede mną nowe możliwości. Przed nami dalszy ciąg tej historii. To piękny dzień

Czytaj pełny artykuł