Kolejny Polak trafił do Holandii. Zagra u byłego trenera Lecha
weszlo.com·środa, 24 czerwca 2026

Potwierdziły się informacje Weszło sprzed kilku tygodni, gdy informowaliśmy, że Śląsk Wrocław straci młodego zawodnika. Wbrew innym medialnym doniesieniom nie został w Polsce, a przeniósł się do Holandii. Tam zagra w europejskich pucharach pod wodzą trenera, który jest doskonale pamiętany w Ekstraklasie. Co ciekawe, może spotkać tam także innego – znacznie bardziej doświadczonego – Pol
Czytaj pełny artykuł →