Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”
weszlo.com·środa, 24 czerwca 2026

Exodus z Lechii po spadku z Ekstraklasy trwa w najlepsze. Z klubem z Gdańska pożegnał się już trener oraz ośmiu piłkarzy. Teraz tak liczba dobiła do dziewięciu, bo kontrakt z klubem rozwiązał Matus Vojtko. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Biało-Zieloni przy okazji kontynuują swoją krucjatę przeciwko PZPN. Dopiero co Lechia poinformowała, że rozstała się z Dawidem Kurminowskim, kt
Czytaj pełny artykuł →