Wróć do aktualności

Pierwszoligowiec ma nowego bramkarza. Z Ekstraklasy [NEWS]

weszlo.com·czwartek, 25 czerwca 2026

Uczestnik baraży o awans do Ekstraklasy, pierwszoligowy Chrobry Głogów, rozpoczął przebudowę kadry. Do klubu dołączy nowy bramkarz, wychowanek Lecha Poznań. Krzysztof Bąkowski zostanie piłkarzem Chrobrego Głogów. O zainteresowaniu tym zawodnikiem informowała wcześniej „Piłka Nożna” natomiast według informacji Weszło sprawa jest zamknięta – pierwszoligowiec pozyska golkipera Lecha Poznań. Tra

Czytaj pełny artykuł