Wróć do aktualności

Rozwiązał umowę z Lechią, ale pozostanie w Ekstraklasie

weszlo.com·czwartek, 25 czerwca 2026

Lechia Gdańsk z przykrością ogłosiła rozstanie z Matusem Vojtko, czyli swoim podstawowym lewym obrońcą, który rozegrał blisko 2800 minut w minionym sezonie Ekstraklasy. Po spadku podjął jednostronną decyzję o rozwiązaniu umowy i – jak się okazuje – pozostanie na poziomie najwyższej polskiej ligi. Matus Vojtko zostaje w Ekstraklasie Jak informuje Piotr Potępa, Matus Vojtko za chwilę pow

Czytaj pełny artykuł