Kołtoń o odejściu Nsame z Legii. "Dawał sygnały, że chce zostać"
sportowefakty.wp.pl·wtorek, 23 czerwca 2026

Jean-Pierre Nsame nie przedłuży wygasającego 30 czerwca kontraktu z Legią Warszawa. Napastnik jest o krok od przejścia do Pogoni Szczecin i przeszedł już testy medyczne. Na kanale Meczyki.pl ujawniono kulisy całałęj sagi transferowej.
Czytaj pełny artykuł →