Wróć do aktualności

Czechy – krajobraz po mundialowej klęsce. „Może być jeszcze gorzej”

weszlo.com·czwartek, 25 czerwca 2026

Katastrofa – tak można w skrócie podsumować występ reprezentacji Czech na mistrzostwach świata w Ameryce Północnej. Na zakończenie nasi południowi sąsiedzi zostali rozbici przez Meksyk i pożegnali się z turniejem już po fazie grupowej. Jednak Miroslav Koubek – blisko 75-letni selekcjoner czeskiej ekipy – nie zamierza podawać się do dymisji. Twierdzi, że drużyna narodowa potrzebuj

Czytaj pełny artykuł