Wróć do aktualności

Pogoń Grodzisk i Legia podjęły decyzję w sprawie dalszej współpracy

weszlo.com·czwartek, 25 czerwca 2026

Mamy już oficjalną informację na temat współpracy pomiędzy Pogonią Grodzisk Mazowiecki a Legią Warszawa. Mimo niedawnych trudnych negocjacji transferowych, oba kluby zdecydowały się przedłużyć partnerstwo. Pogoń i Legia wciąż będą współpracować W czerwcu minionego roku Pogoń została klubem partnerskim Legii, a podpisane porozumienie obowiązuje do końca sezonu 2034/35. Kluczowym aspektem współpracy

Czytaj pełny artykuł