Wróć do aktualności

Arbeloa wraca do pracy. W debiucie starcie z… Alonso

weszlo.com·wtorek, 23 czerwca 2026

Wszystko wskazuje, że Alvaro Arbeloa znalazł nowego pracodawcę. Po dziesięciu latach trzeci raz zawita do Premier League, ale teraz już w roli trenera. Ponownie dołączy do klubu z Londynu, lecz tym razem z innej części miasta. W oficjalnym debiucie czekać go będzie rywalizacja z… Xabim Alonso. Arbeloa wraca do Londynu Koło się domyka. Jose Mourinho odszedł z Benfiki, by poprowadzić Real Madr

Czytaj pełny artykuł