Były napastnik Wisły Kraków wraca do Polski. „Powalczy o angaż”
weszlo.com·środa, 24 czerwca 2026

Drugoligowiec ogłosił rozstanie z byłym napastnikiem Wisły Kraków. Jego szeregi opuszcza w związku z wygaśnięciem kontraktu. W komunikacie klubu czytamy, że piłkarz z rodziną wraca do Polski i chciałby raz jeszcze w niej pograć. Zdenek Ondrasek wraca do Polski Raz jeszcze zobaczymy Zdenka Ondraska na polskich boiskach? Drugoligowa Viktoria Zizkov, którą reprezentował w poprzednim sezonie, poinform
Czytaj pełny artykuł →