Nie chciał grać w I lidze. Kolejny piłkarz odchodzi z Lechii
sportowefakty.wp.pl·środa, 24 czerwca 2026

Matus Vojtko jest kolejny piłkarzem, który odchodzi z Lechii Gdańsk. Słowak złożył stosowny wniosek po spadku z Ekstraklasy.
Czytaj pełny artykuł →