Wróć do aktualności

Hiszpan zostaje we Wrocławiu. Znów pogra w Ekstraklasie

weszlo.com·wtorek, 23 czerwca 2026

Mundial mundialem, ale w Ekstraklasie cały czas sporo się dzieje. Właśnie – w Ekstraklasie. Śląsk z dumą może już prezentować światu emblematy najwyższego poziomu rozgrywkowego, przygotowując się do wielkiego powrotu do elity. Zespół z Wrocławia zatrzymał też jednego ze swoich piłkarzy, który teraz powalczy z zespołem w nowym sezonie. A Ekstraklasy już posmakował, bo w szatni Śląska po raz p

Czytaj pełny artykuł