Legia wróciła do treningów. Papszun: Chciałbym wierzyć w transfery
weszlo.com·poniedziałek, 22 czerwca 2026

Legia Warszawa w miniony weekend wróciła do treningów po letniej przerwie. W poniedziałek zawodnicy po raz pierwszy pojawili się na boisku większą grupą. Trenowało aż 39 piłkarzy, łącznie z graczami z rezerw. Brakowało natomiast Otto Hindricha oraz Jeana-Pierre’a Nsame. Ich nieobecność wyjaśnił trener Marek Papszun. – Otto będzie jutro na treningu, bo w związku z tym, że był dość długo
Czytaj pełny artykuł →