Wróć do aktualności

Lechia pożegnała piłkarza. Przy okazji postraszyła PZPN

weszlo.com·wtorek, 23 czerwca 2026

Lechia pożegnała ośmiu zawodników. Niby nic nadzwyczajnego, szczególnie, że niektórym z nich zwyczajnie skończyły się wypożyczenia. Oczywiście, nie mogła tego zrobić w sposób zwyczajny, taki jaki znamy z większości klubów. Przy okazji informacji o rozwiązaniu kontraktu z Dawidem Kurminowskim postanowiła postraszyć PZPN pociągnięciem do odpowiedzialności. Mamy za to jeden plus. Wygląda na to, że Le

Czytaj pełny artykuł