Wróć do aktualności

Radomiak ogłosił. Pożegnał dwóch lewych obrońców

weszlo.com·środa, 24 czerwca 2026

Właściwie co roku obserwujemy spore zmiany w ekipie Radomiaka. Podobnie jest i tym razem. Klub już ogłosił kilka pierwszych transferów, a teraz pożegnał dwóch swoich zawodników. Z jednym rozwiązano kontrakt, a drugi po niezbyt udanym wypożyczeniu wraca do Manchesteru City. W ostatnich dniach doszło też do zmiany na stanowisku szkoleniowca. Radomiak poinformował, że po zakończonym wypożyczeniu z kl

Czytaj pełny artykuł