Żużel. Zapadła decyzja. To on pojedzie z "dziką kartą" w Zielonej Górze
sportowefakty.wp.pl·czwartek, 25 czerwca 2026

18 lipca w Zielonej Górze rozpocznie się rywalizacja o Indywidualne Mistrzostwo Europy. Wiemy już, że z "dziką kartą" na inaugurację SEC pojedzie miejscowy junior - Damian Ratajczak.
Czytaj pełny artykuł →