Wróć do aktualności

Gra? Średnia. Walka? Do końca. Polacy wygrali w Lidze Narodów

weszlo.com·środa, 24 czerwca 2026

Reprezentacja Polski siatkarzy w tegorocznej Lidze Narodów gra na razie średnio. W pierwszym turnieju, w Chinach, Polacy wygrali dwa mecze, ale tyle samo przegrali. Ich gra w dodatku momentami mocno falowała, ale – grali tam w dużej mierze zawodnicy albo młodzi, albo mniej w kadrze doświadczeni. W Gliwicach, gdzie odbywa się kolejny turniej, znalazło się już wielu z renomowanych polskich sia

Czytaj pełny artykuł