Wróć do aktualności

Wielka kwota na stole. Manchester City chce pobić rekord

weszlo.com·poniedziałek, 22 czerwca 2026

Pierwsza oferta spotkała się zaledwie z lekkim uniesieniem brwi włodarzy Nottingham Forest, więc teraz Manchester City podbija stawkę. Elliot Anderson dał się już poznać szerszej publiczności w pierwszym meczu Anglików na tegorocznych mistrzostwach świata, więc nic dziwnego, że Obywatele chcą jak najszybciej zamknąć temat. Wartość pomocnika może bowiem jeszcze wzrosnąć. The Citizens już od dobrego

Czytaj pełny artykuł