Wróć do aktualności

Szwedzi zastali gruzowisko na stadionie. „Co się do cholery stało?”

weszlo.com·sobota, 27 czerwca 2026

„Matko Bosko”, co to się stanęło” – pomyśleli niektórzy reprezentanci Szwecji po przyjeździe na ostatnie przed meczem z Japonią zajęcia. Na obiekcie FC Dallas zastali bowiem widok osuniętego na trybunę stanowiska prasowego. A przecież żadnej wichury nie było. Okazało się, że to efekt błędu podczas prowadzonych na stadionie prac remontowych. Szwedzi użytkują remontowany obie

Czytaj pełny artykuł