Problemy Hiszpanów. Dwóch graczy kontuzjowanych
weszlo.com·sobota, 27 czerwca 2026

Hiszpania przypieczętowała awans z pierwszego miejsca w grupie H, ale po meczu z Urugwajem Luis de la Fuente nie może być w pełni zadowolony. Wszystko przez urazy dwóch jego podopiecznych, o czym szkoleniowiec mówił po zakończeniu spotkania. Zwycięstwo nad Urugwajem zostało okupione przez Hiszpanów zdrowiem. Skutki starcia odczuli szczególnie Yeremy Pino i Nico Williams. Kontuzje w reprezentacji H
Czytaj pełny artykuł →