Samper odszedł z Motoru. Zagra w europejskich pucharach
weszlo.com·sobota, 27 czerwca 2026

Sergi Samper został nowym zawodnikiem węgierskiego Debreceni VSC. 31-letni pomocnik, który w ostatnich latach występował w Motorze Lublin, związał się z klubem rocznym kontraktem zawierającym opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Hiszpan dołączy do szkoleniowców, z którymi jeszcze niedawno współpracował w Polsce. Kolejny zawodnik opuścił Motor Samper na Węgrzech został zaprezentowany ja
Czytaj pełny artykuł →