GKS Katowice sfinalizował kolejny transfer przed nowym sezonem
weszlo.com·poniedziałek, 22 czerwca 2026

GKS Katowice wypełnił lukę w bramce po poważnej kontuzji Rafała Strączka. Szeregi naszego pucharowicza zasilił Gabriel Kobylak. Został on pozyskany z Legii Warszawa na zasadzie transferu definitywnego. Podpisał kontrakt do czerwca 2028 roku z opcją przedłużenia. Gabriel Kobylak kolejnym nowym piłkarzem GKS-u Katowice Kobylak przez większość rundy jesiennej będzie walczył o skład z Dawidem Kudłą. P
Czytaj pełny artykuł →