Wychowanek Lecha ma nowy klub. Ostatnio spadł z ligi
weszlo.com·piątek, 26 czerwca 2026

Odra Opole najwidoczniej ma spore ambicje, by w nowym sezonie włączyć się do walki o awans do Ekstraklasy. Do zespołu prowadzonego przez Łukasza Tomczyka właśnie dołączył czwarty zawodnik, a co ciekawe drugi, który w ostatnim sezonie występował na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Tym razem padło na bramkarza jednego ze spadkowiczów. Klub z Betclic 1. Ligi poinformował o sprowadzeniu Miłosza Mlecz
Czytaj pełny artykuł →