Bielsa rozpacza po klęsce. „Nic nie zostawiłem urugwajskiej piłce”
weszlo.com·sobota, 27 czerwca 2026

Marcelo Bielsa trzeci raz poprowadził zespół na mundialu i po raz drugi odpadł już w fazie grupowej. Poprzednio taką klęskę poniósł w 2002 roku z Argentyną. Wtedy też Urugwaj ostatni raz wykręcił w fazie grupowej tak słaby wynik punktowy jak obecnie. W pomeczowej rozmowie Bielsa przyznał, że nic nie wniósł do urugwajskiej piłki. Stwierdził, że nawet najlepszy na Copa America od trzynastu lat wynik
Czytaj pełny artykuł →