Wróć do aktualności

Przesada. FIFA usunęła (prawie) wszystkie logotypy ze stadionów

weszlo.com·środa, 24 czerwca 2026

Specjalnie na życzenie FIFA, amerykańskie, meksykańskie i kanadyjskie stadiony wysprzątano lepiej niż czynią to japońscy kibice po meczach. Prędzej Gianni Infantino przyznałby się do jakiegoś błędu niż pozwolił na to, by jakiekolwiek niechciane logo znalazło się na mundialu. O ile trudno kłócić się z samym założeniem (FIFA ma swoich partnerów i musi o nich dbać), o tyle skrupulatność federacji wyg

Czytaj pełny artykuł