Wróć do aktualności

Kolejny klub PKO Ekstraklasy chce Nsame. Kontrakt na stole

sportowefakty.wp.pl·poniedziałek, 22 czerwca 2026

Nadal nie wiadomo, gdzie Jean-Pierre Nsame zagra w kolejnym sezonie. Kameruńczykowi wygasa umowa z Legią Warszawa. Bartłomiej Kalinkowski powiedział na kanale "Meczyki", że ofertę piłkarzowi złożyła Pogoń Szczecin.

Czytaj pełny artykuł