Wróć do aktualności

Iga Świątek wróciła do gry… i już może lecieć na Wimbledon

weszlo.com·środa, 24 czerwca 2026

Iga Świątek w zeszłym sezonie doszła w turnieju w Bad Homburg do finału. W tym zagra tam tylko jeden mecz. Polka przegrała bowiem z Emmą Navarro w trzysetowym starciu, a w jej grze nadal było mnóstwo problemów, które trapią ją od dłuższego czasu. Iga Świątek przegrała pierwszy mecz na trawie Jak scharakteryzować problemy Igi Świątek? Cóż, jednym zdaniem: Polka za bardzo się śpieszy. Próbuje kończy

Czytaj pełny artykuł