Wróć do aktualności

Nie awansowali do Ekstraklasy. Teraz wymieniają połowę składu

weszlo.com·środa, 24 czerwca 2026

Chrobry Głogów nie zdołał awansować do Ekstraklasy, choć tak blisko celu nie był chyba jeszcze nigdy. Teraz w zespole przyszła pora na gruntowną przebudowę kadry, o której klub poinformował oficjalnymi kanałami. Przypomnijmy, że Chrobry zagrał w finale baraży o awans do Ekstraklasy. Tam poległ jednak w starciu z Wieczystą Kraków. Chrobry Głogów przebudowuje skład. W sumie – kilkanaście rozst

Czytaj pełny artykuł