Wróć do aktualności

Żużel. Świst przerwał milczenie po zwolnieniu ze Stali. "Czułem się niepotrzebny"

sportowefakty.wp.pl·piątek, 26 czerwca 2026

Choć wydawało się to formalnością, to Piotr Świst został zwolniony z Gezet Stali Gorzów dopiero w czwartym tygodniu po powrocie ze zwolnienia lekarskiego. - Czułem, że nie chcieli mnie koledzy, z którymi znam się od ponad 40 lat - mówi trener.

Czytaj pełny artykuł