Było 10 minut po porażce. Świątek zdradziła, co się stało
sportowefakty.wp.pl·czwartek, 25 czerwca 2026

Polska tenisistka pożegnała się po jednym meczu z turniejem w Bad Homburg. Przed Wimbledonem zaliczyła poważne potknięcie w starciu z Emmą Navarro. - Źle weszłam w mecz. Trudno było mi się dostosować - mówiła Iga Świątek w rozmowie z Canal+Sport.
Czytaj pełny artykuł →