Wróć do aktualności

Żużel. "To jest wstyd". Menedżer Motoru mówił o braku play-off

sportowefakty.wp.pl·poniedziałek, 22 czerwca 2026

Jacek Ziółkowski w mocnych słowach podsumował porażkę Orlen Oil Motoru Lublin w Toruniu (29:61). - To jest wstyd po prostu. Brak mi słów - wyznał w Magazynie PGE Ekstraligi. Podkreślił też, że w tym roku sezon dla Motoru może skończyć się szybciej.

Czytaj pełny artykuł