Reprezentant Francji mówi wprost. „Od wielu miesięcy zagryzam zęby”
weszlo.com·poniedziałek, 22 czerwca 2026

William Saliba w zakończonym już sezonie klubowym był jednym z bohaterów Arsenalu. Po 22 latach mistrzostwo Anglii wróciło do północnego Londynu, a on sam może nazywać się jednym z powodów tego stanu rzeczy. To jednak nie koniec obowiązków dla Francuza, który ma jeszcze przed sobą do rozegrania resztę mundialu. Po udanym pierwszym meczu grupowym z Senegalem, choć nie bez problemów, Saliba przyznał
Czytaj pełny artykuł →