Wróć do aktualności

Legenda rozegrała ostatni mecz. Zagrała z dawną gwiazdą

sportowefakty.wp.pl·poniedziałek, 22 czerwca 2026

W miniony weekend Andżelika Kerber wróciła na kort, by po raz ostatni zaprezentować się na korcie. Niemka, posiadająca polskie obywatelstwo, pokonała Anę Ivanović w pokazowym meczu. Na trybunach w Bad Homburg pojawiła się m.in. Iga Świątek.

Czytaj pełny artykuł