Wzięło z zaskoczenia. Kolejny Polak zagra w Bundeslidze
weszlo.com·piątek, 26 czerwca 2026

Właściwie każdy się spodziewał, że od przyszłego sezonu będziemy oglądać Polaka w Werderze Brema. Tyle że wtedy chodziło o Michała Karbownika, który nawet miał już mieć dogadane wszystkie szczegóły swojego kontraktu. Były piłkarz Legii wylądował jednak w Turcji, co nie stanęło na przeszkodzie, by do Bremy i tak zawitał piłkarz znad Wisły. Werder postanowił sprawić niespodziankę swoim kibicom i ogł
Czytaj pełny artykuł →