Wróć do aktualności

Dwudniowy mecz Polki z byłą liderką. Zakończony nokautem

sportowefakty.wp.pl·poniedziałek, 22 czerwca 2026

Magdalena Fręch nie odniosła zwycięstwa nad wyżej notowaną Naomi Osaką w I rundzie zawodów WTA 500 w niemieckim Bad Homburg. W przerywanym przez opady deszczu pojedynku utytułowana Japonka wygrała z Polką 6:4, 6:1.

Czytaj pełny artykuł